Дани породице – утакмица ђака и професора

Традиционално, поводом 15. маја Међународног Дана породице, Прва техничка школа обележава Дане породице у периоду од 15.5. до 24.5.2019. године.

Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања, ове године реализује превентивне, едукативне, креативне радионице и спортске активности за ученике, њихове родитеље и професоре, с циљем афирмације породице и породичних вредности.

Прва у низу активности је утакмица у малом фудбалу, одиграна 15.5.2019. године, у којој су учешће узели ученици фудбалске екипе и професори Прве техничке школе. Утакмица је протекла у духу фер плеја и доброг расположења са резултатом 8:7 у корист ученика.

Организатор је професор Живадин Ерић, члан Тима.

Навијачку подршку пружали су ученици одељења 3/5е са одељењским старешином и осталим колегама, као и одељења 3/3е и 3/7е .

Координатор Тима за заштиту од дискриминације,

насиља, злостављања и занемаривања

Драгана Зарков, педагог