Посета ученика школи у Соколницама

Kao и у претходних 10 година и ове године ученици наше школе посетили су електротехничку школу у Соколницама ,која се налази у предграђу Брна у Чешкој републици.

Посета је реализована од 27.4.2014 до 6.5.2014. год. а школу је представљало 12 ученика другог и тређег разреда: Немања Вељовић, Наталија Миливојевић, Милица Ђаковић, Марко Станић, Огњен Лазаревић, Александар Васиљевић, Милица Милисављевић, Небојша  Сретеновић, Милица Петровић,Страхиња Живковић, Далибор Павловић и Игор Миленковић.Са њима су били професори Весна Павловић и Зоран Николић.

За време овог боравка ученици су присуствовали часовима практичне наставе у модерно опремљеним кабинетима школе. Имали су прилику да се упознају са најновијим училима на којима су реализовали вежбе из области Дигиталне електронике као и програмирања Сименсових логичких контролера.Поред радног дела програм је садржао и низ других забавних активности у оквиру којих су посећени најзначајнији историјски споменици као и оближња излетишта.