Регионално такмичење ТИК 2014

Друго по реду регионално такмичење Тесла инфо куп-2014,  одржано је 13.04.2014. у просторијама Прве техничке школе у Крагујевцу.
Учеснике такмичења као и њихове наставнике менторе,  поздравила је Биљана Шиповац директор Прве техничке школе.

На такмичењу је учествовало 44 екипe из 32 школe региона Крагујевац. Ученици су се такмичили у две дисциплине, од којих је једна израда теста на моодле платформи за учење на даљину а друга надметање у Андроид квизу. Укупан тимски пласман добијен је сумирањем резултата оба такмичара, чланова тима.

Резултате такмичења ученика који су се решавали моодле тест можете преузети овде.

Ранг листу такмичара који су се надметали у Андроид квизу можете преузети овде.

Обједињена ранг листа, где је приказан тимски пласман свих екипа ја постављена овде.

Честитамо свим учесницима на показаном знању, а тимовима који су се пласирали за републичко такмичење желимо пуно успеха!