75 година Прве техничке школе

школа

У среду, 19. октобра 2016 године, Прва техничка школа је прославила 75 година свог постојања. Свечаној академији  су поред ученика, родитеља и наставника присуствовали и представници града Крагујевца, школске управе, представници Министарстава одбране и унутрашњих послова, пријатељи школе, бивше колеге и ученици као и многи други.

Ненад Андрић, директор школе,  је у поздравном говору представио све оно што се изменило у школи у последњих годину дана и захвалио се свим пријатељима који су омогућили да школа данас изгледа овако. Након представе “Тесна кожа”, коју је извела драмска секција школе, и неколико песама ученика музичке секције, руководство школе је повело госте у обилазак школе и показало им реновиране учионице, ученичке тоалете, ходнике и друге просторије.

Још једном, желимо да се захвалимо свима који су својим присуством увеличали наш јубилеј. За оне који нису били, уживајте у фотографијама са Свечане академије.

Image 4 of 15