Европски дан борбе против трговине људима

Поводом Европског дана борбе против трговине људима, који се у Европи обележава сваког 18 октобра од 2007. године, одржана је трибина под називом „Стоп трговини људима“ у организацији подружнице Црвеног крста Прве техничке школе, Црвеног крста Крагујевац и Полицијске управе Крагујевац за ученике I разреда Прве техничке школе.

Трибина је одржана 18.10.2018 у 14 h у свечаној сали,било је присутно 100 ученика, четири професора, педагог Прве техничке школе и школски полицајац. Организатор трибине : педагог школе Александра Радовић и координатор Црвеног крста.

Волонтери Црвеног крста Крагујевац одржали су предавање о борби против трговине људима у свечаној сали наше школе за ученике првог разреда уз видео презентацију.